Everest Sondaj Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Highly skilled certified mechanics guaranteed.

KOŞULLAR NE OLURSA OLSUN HER ZAMAN YANINIZDAYIZ…

İletişime Geçin
Tanıtım Videomuz

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ?

Şirketimiz 2016 yılında sondaj ve maden sektörüne; sondaj operasyonları içinde sektörün önde gelen firmalarında, her  kademelerinde görev yapmış ve 10 yıllı aşkın operasyon tecrübesi, uzun yıllar kazanılmış bu tecrübeyi sektöre profesyonel, kaliteli, ekonomik,  yenilikçi ve şeffaf hizmet vermek, ayrıca sektörün alternatif arayışlarını karşılamak, yenilik katmak için kurulmuştur.     

Şirketimiz 2017 yılının ikinci yarısında karotlu sondaj hizmetleri vererek sondaj sektöründe kendine hedef edindiği görevleri başarı ile tamamlayarak sektörde kendine yer edinmiştir.

Şirketimiz sektörde, maden arama, jeoteknik ve çevresel uygulama, geniş çaplı su kuyuları ve Mühendislik hizmetlerini işveren memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermektedir.

Şirketimizin öncelikli hedefleri; profesyonel, kaliteli, yenilikçi, insan, çevre, iş güvenliği ve işçi sağlığı konularında etkin ve kalıcı uygulamalarıyla ve yöntemleriyle ekonomik maliyet sunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Sektörde, işveren memnuniyeti için tüm imkânları ve alternatifleri uygulayan, güvenilir, iş veren odaklı ve kaliteli hizmet veren, iş veren ve çalışanlarının haklarına saygılı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren yeni bir kuruluşuz.

Misyonumuz

Misyonumuz

Bize verilen görevi profesyonel olarak tamamlamak ve çalıştığımız sektörün her alanında, güvenilir ve kaliteli hizmet verebilecek, tanınan bir kuruluş olmaktır.

Referanslarımız...

Everest Sondaj Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.