Şirketimiz 2016 yılında sondaj ve maden sektörüne; sondaj operasyonları içinde sektörün önde gelen firmalarında, her  kademelerinde görev yapmış ve 10 yıllı aşkın operasyon tecrübesi, uzun yıllar kazanılmış bu tecrübeyi sektöre profesyonel, kaliteli, ekonomik,  yenilikçi ve şeffaf hizmet vermek, ayrıca sektörün alternatif arayışlarını karşılamak, yenilik katmak için kurulmuştur.     

Şirketimiz 2017 yılının ikinci yarısında karotlu sondaj hizmetleri vererek sondaj sektöründe kendine hedef edindiği görevleri başarı ile tamamlayarak sektörde kendine yer edinmiştir.

Şirketimiz sektörde, maden arama, jeoteknik ve çevresel uygulama, geniş çaplı su kuyuları ve Mühendislik hizmetlerini işveren memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermektedir.

Şirketimizin öncelikli hedefleri; profesyonel, kaliteli, yenilikçi, insan, çevre, iş güvenliği ve işçi sağlığı konularında etkin ve kalıcı uygulamalarıyla ve yöntemleriyle ekonomik maliyet sunmaktır.VİZYONUMUZ

Bize verilen görevi profesyonel olarak tamamlamak ve çalıştığımız sektörün her alanında, güvenilir ve kaliteli hizmet verebilecek, tanınan bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

Sektörde, işveren memnuniyeti için tüm imkânları ve alternatifleri uygulayan, güvenilir, iş veren odaklı ve kaliteli hizmet veren, iş veren ve çalışanlarının haklarına saygılı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren yeni bir kuruluşuz.

Everest Sondaj Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.

http://everestsondaj.business.site/

Yükleniyor